Hakkımızda

1979 Yılında iş hayatına Kit Elektronik Firmasında başlayan Ahmet ŞAHİN 1990 Yılında STAR ELEKTRONİK adında seslendirme cihazların satışına devam etmiştir.1992 yılı içerisinde Kit Elektronik’le birleşmesinden dolayı KİT STAR olarak TÜRKİYE genelinde başarılı bir şekilde seslendirme cihazları üreterek adını duyurmuştur. Ahmet ŞAHİN 1995 yılı içerisinde STARTECH firmasını kurarak profesyonel seslendirme sistemleri ile ilgili cihazların üretimine devem etmektedir.


Firmamız;


2005 yılında kurumsallaşma çalışmaları kapsamında ISO 9001 kalite güvence sistemi çalışmalarını başlatmış ve kısa bir sürede sistemi oluşturarak, müşteri memnuniyetini esas alan bir kalite politikası ile üretim sistemini takviye etmiştir.


Tüm bu çalışmalar sırasında yine Türkiye’de profesyonel ses cihazları ve hoparlör kabinleri üretimine geçmiş ve ses sistemleri konusunda da iddialı olduğunu göstermiştir. AR- GE çalışmalarına önem veren firmamız kabinlerinin Ses Cihazlarının dizaynında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerekli tüm yazılım ve test ekipmanlarına sahip bir makine parkı ile profesyonel olarak üretimini sürdürmektedir. Üretilen tüm cihazlar teknik yeterlilik acısından son kullanıcıların yönlendirmeleri ve Dünyadaki son gelişmeler göz önünde bulundurularak çok daha işlevsel ürünler haline getirilerek seri üretimdeki ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Satış sonrası teknik destek ve güvence konusunda Türkiye genelindeki bayi oluşumlarına önem veren firmamız geniş bayi agı ile İstanbul’ da hizmet vermeye devam etmektedir.


Kalite politikamız;


Tedarikçilerimizin desteği, çalışanlarımız katılımı ve sürekli geliştirilen kalite sistemimiz ile yasal mevzuatlar çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite Güvence kısmında yapılan çalışmalar sayesinde tüm ürünlerde aynı kalitede standardı ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktır. Firmamız ham madde gelişinden başlayarak tüm üretim süreçlerini kalite kontrol süreçlerini denetim altında tutmaktadır. Bu sayede herhangi bir aşamada ürünlere müdahale edilebilmekte ve gerekli işlemler yapılabilmektedir.


Garanti ve Satış sonrası hizmeti olmazsa olmaz gören firmamız, teknik servis kadrosu ile hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetini vermekte, servise gelen tüm ürünlere üretim sürecindeki gibi son test aşamalarını uygulamaktadır.

Güncel Haberler
  • 10 Mayıs 2016 Yeni ürünlerimiz - PSX14-2000, PSX10-2000, REV400 ZV, REV600 ZV, C6400 ZV, REV300 ZV
Tüm Haberler